Shqip-Hop

Forumi
 
ForumForum  PortalPortal  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Thugs Way Crew


Prezanto Vetėn2Thugs Way989Sat Jun 07, 2008 7:06 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

 Ngjitės Lajmerohuni ketu


Batle3Asi442Wed Jun 04, 2008 4:07 pm
Thugs Way Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  NJoftim> Per Design


Njoftime, Pyetje, Ankesa, Ideja1VeNom492Fri May 16, 2008 3:36 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  AGA RECORDS


Producents Audio & Video ...8agbi605Sat May 03, 2008 11:47 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  oska aka Pokeri - Pokeri Nsundime (Diss Gold AG)


Diss / Demo2VeNom490Sun Apr 27, 2008 6:11 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  1x16 ose 2x16


Tournament1Napoleon424Thu Apr 24, 2008 3:45 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Forumi me i ri per Hip-Hop


Lajmėrime4Asi770Thu Apr 24, 2008 3:38 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  AgBi nga AGA RECORDS


Prezanto Vetėn5agbi462Thu Apr 24, 2008 3:36 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Agbi feat Alion-po fillojm


Video0agbi385Sat Apr 19, 2008 3:12 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Alion feat Qoki-kce pa u nal


Video0agbi359Sat Apr 19, 2008 3:10 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Freestyle in english...!


English FreeStyle3blend!344Fri Apr 18, 2008 6:22 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Beat Master


Prezanto Vetėn4Beat Master321Tue Apr 15, 2008 12:36 pm
tymi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Do-Gmaa vs agbi


Tournament1agbi1916Sun Apr 13, 2008 6:51 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  KING RECORDS


Producents Audio & Video ...4do-gmaa344Thu Apr 10, 2008 9:28 am
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  do-gmaa vs...........


Batle7do-gmaa346Wed Apr 09, 2008 10:49 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  AgBi-nuk du zanin me ta ni


Diss / Demo0agbi458Wed Apr 09, 2008 8:46 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  my name is Blend!


Prezanto Vetėn3blend!283Wed Apr 09, 2008 5:14 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  BABA RECORDS


Producents Audio & Video ...0agbi306Wed Apr 09, 2008 1:16 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Double G Army


Producents Audio & Video ...0agbi338Wed Apr 09, 2008 1:14 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Agbi feat Gangsta G-inaqort posht


Diss / Demo2agbi328Wed Apr 09, 2008 1:04 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Pitbulls feat Badboy-number one


Diss / Demo0agbi319Tue Apr 08, 2008 8:48 pm
agbi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  do-gmaa vs......


Batle1do-gmaa326Sat Apr 05, 2008 3:05 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Dogma vs shpiunyxx


Tournament13Asi426Sat Apr 05, 2008 3:02 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  shpiunnyx ............


Prezanto Vetėn6shpiunnyx297Sat Apr 05, 2008 1:03 am
tymi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Hi For ALL


Prezanto Vetėn3Ck.HaCk286Sat Apr 05, 2008 12:59 am
tymi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Lonn aka RaideR


Prezanto Vetėn6Lonnos359Sat Apr 05, 2008 12:59 am
Lonnos Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  tung nga tiki


Prezanto Vetėn1tiki279Thu Apr 03, 2008 5:31 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  tung gjitheve


Prezanto Vetėn4tymi326Thu Apr 03, 2008 10:23 am
tymi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Capital T - Real


Video0do-gmaa291Sun Mar 30, 2008 6:54 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

 Ngjitės YouTube Downloader


Video0VeNom264Sun Mar 30, 2008 6:47 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Chronky ft.Lazy & Rubini - Bojm Boom [Omerta]


Video0do-gmaa308Sun Mar 30, 2008 6:27 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  INFINIT RECOERDS


Producents Audio & Video ...0do-gmaa306Sun Mar 30, 2008 6:19 pm
do-gmaa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

 Ngjitės Rregullat per Tournament


Batle0Asi252Sat Mar 29, 2008 1:59 pm
Asi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  SinguLLaR ft. AlfaYed - Terapia


Video0VeNom320Sat Mar 29, 2008 12:36 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do It


Video0VeNom257Sat Mar 29, 2008 12:35 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  OG 043 feat. Pre$ioni, Hudra and Ledi - Ktu Apo Atje


Video0VeNom331Sat Mar 29, 2008 12:34 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Pre$ioni - Me Meze E Raki


Video0VeNom257Sat Mar 29, 2008 12:33 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Presioni feat. JeTon - E Premte


Video0VeNom312Sat Mar 29, 2008 12:32 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Presioni feat. Jeton, Gem Bellushi & Luck - Takin' Over


Video0VeNom282Sat Mar 29, 2008 12:32 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Keepman Ne Belgian Chill Radio Promovim Per El-p


Video0VeNom265Sat Mar 29, 2008 12:31 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  NoizY - freestyle


Video0VeNom282Sat Mar 29, 2008 12:30 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  MbreTTriM - Hajde bitch (Live ne GV)


Video0VeNom265Sat Mar 29, 2008 12:29 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Tingulli 3 vjedhin spotin


Video0VeNom266Sat Mar 29, 2008 12:28 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Vagabondi feat. H. Zela - Kosova E Pavarur


Video0VeNom293Sat Mar 29, 2008 12:28 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  VZ - Pėr Pavarsi


Video0VeNom329Sat Mar 29, 2008 12:27 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Mangupat E7 N'Gilan


Video0VeNom307Sat Mar 29, 2008 12:26 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  K-Master ft. Florinda - Burgu


Video0VeNom279Sat Mar 29, 2008 12:25 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Merzitshem


Video0VeNom376Sat Mar 29, 2008 12:23 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  Toxic-G Selabitch --Diss Sela aka Bozsmann


Diss / Demo0VeNom312Sat Mar 29, 2008 12:19 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Shqip-Hop Empty

  NoizY ft. Kresha - demo


Diss / Demo0VeNom286Sat Mar 29, 2008 12:17 pm
VeNom Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: